E-mail Dijk Natural Collections

Dijk Natural Collections

Showroom in Nederland:
Grutto 7 7741 LD
Coevorden (NL)
Telefoon:+31 (0)524 562 875
E-mail: info@dknc.nl

Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van: 8.00 uur – 17.00 uur

Duitsland – Gerben Slots

Telefoon:+31 (0)524 562 875
E-mail: gerben@dknc.nl

België, Luxemburg – Jynthe stabel

Telefoon: +32 (0)472 505 631
E-mail: jynthe@dknc.nl

Italië – Filippo Carella

Telefoon: +39 348 38 36 077
E-mail: filippo@dknc.nl

Frankrijk – Jessica de Jonge

Telefoon: +31(0)644 080 724
E-mail: jessica@dknc.nl

Frankrijk – Luc Fraboulet ‘wholesale’

Telefoon: +33-164-24-0697
E-mail: luc@dknc.nl

Spanje – Júlia Muntané

Tel: +34-657-53 60 18
E-mail: jmuntane@dknc.nl

Polen – Ewa  Zwierzchowska

Tel: +31 (0)615575835
E-mail: ezwierzchowska@dknc.nl

Slovenië-Kroatië-Servië-Bosnië-Herzegovina-Montenegro-Macedonië-Albanië – Sandra Ljubojevic

Tel: +31(0)624 881 977
E-mail: sljubojevic@dknc.nl