E-mail Dijk Natural Collections

Dijk Natural Collections

Showroom in Nederland:
Grutto 7 7741 LD
Coevorden (NL)
Telefoon:+31 (0)524 562 875
E-mail: info@dknc.nl

Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van: 8.00 uur – 17.00 uur

Duitsland – Gerben Slots

Telefoon:+31 (0)524 562 875
E-mail: gerben@dknc.nl

België, Luxemburg – Wim de Roo

Telefoon: +31 (0)524 562 875
E-mail: wderoo@dknc.nl

Italië – Filippo Carella

Telefoon: +39 348 38 36 077
E-mail: filippo@dknc.nl

Frankrijk – Luc Fraboulet

Telefoon: +33-164-24-0697
E-mail: luc@dknc.nl

UK –  Richard Blundell

Phone: + 44 (0)1752 816181
E-mail: richard@dknc.nl

Spanje – Júlia Muntané

Tel: +34-935-190663
E-mail: julia@dknc.nl

Oostenrijk – Werner Schlabitz & Johannes Emil Schlabitz

Telefoon: +43-699-10215304
E-mail: werner@dknc.nl

Telefoon: +43-660-5929666
E-mail: johannes@dknc.nl